Urządzenia peryferyjne

Prosta kasa, komputer i drukarka fiskalna to dopiero początek projektu, który ma szansę rozwinąć się i dorastać wraz z rozwojem sklepu lub przedsiębiorstwa...

Wzrastająca konkurencyjność wśród sklepów i hurtowni wymusza stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych. Technologia komputerowa daje nam o wiele więcej niż myślimy, nie tylko same komputery są rozwijane, rozwijane są praktycznie wszystkie urządzenia, posiadające w sobie podzespoły podobne do tych, jakie są wykorzystywane w komputerach. Ich rozwój daje możliwośc implementowania kolejnych funkcji w systemach informatycznych, co zwiększa wygodę i prostotę obsługi. Ten rozwój zauważamy w nowych technologiach odczytu kodów kreskowych (kody 2D, 3D). Pojawiają się nowe skanery tzw. imagery, lub kolektory danych stosowane we wszystkich branżach naszego życia. W naszej ofercie znajdziesz także nowoczesne drukarki etykiet, urządzenia wielofunkcyjne i wagi od najprostszych, z podtrzymaniem bateryjnym, po takie z możliwością drukowania etykiet i raportów sprzedaży.

W naszej ofercie znajdziesz produkty firm Honeywell, CipherLab, Datalogic, Motorola, Zebra, Argox, Dibal, Yakudo, Medesa, CAS.